جستجو
نمایشگاه بین المللی

شرکت در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی

غرفه پاسارگاد پلاست نوین : سالن 35 درب ورودی غرفه 19

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی اگروفود، بزرگترین رویداد تخصصی – بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاه بین المللی، بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته با مشارکت و حضور فعال 570 شرکت داخلی و  95 شرکت خارجی از 17 کشور در وسعت  بیش از 31500 متر مربع  از بیست و هفتم الی سی ام خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می شود.

 ارتقاء سطح دانش فنی و فناوری و تبادل اطلاعات بروز،  معرفی توانمندی ها و پیشرفت های کشورمان در زمینه های صنعت مواد غذایی و ماشین آلات کشاورزی، ارتقاء سطح مبادلات تجاری کشور در جهت توسعه صادرات غیر نفتی از اهم اهداف برگزاری این رویداد است. همچنین حضور هدفمند تشکل ها و انجمن های فعال صنایع غذایی از جمله انجمن ارگانیک ایران و انجمن ماشین سازی صنایع غذایی ایران، در سالن های اختصاصی از ویژگی های ارزشمند این نمایشگاه است.

از همین رو شما می توانید از ۲۷ الی ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ از ساعت ۹ تا ۱۶ با مراجعه به سالن ۳۵ درب ورودی غرفه ۱۹ به غرفه شرکت پاسارگاد پلاست نوین مراجعه کنید.

گفتنی است این نمایشگاه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار خواهد شد.

غرفه پاسارگاد پلاست نوین : سالن 35 درب ورودی غرفه 19

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط