جستجو
15 ایده خلاقانه برای استفاده مفید از سبد میوه پلاستیکی

15 ایده خلاقانه برای استفاده مفید از سبد میوه پلاستیکی

15 ایده خلاقانه برای استفاده مفید از سبد میوه پلاستیکی

در این مقاله قصد داریم شما را با ایده های جدید برای تبدیل سبدهای پلاستیکی میوه به وسایل کاربردی منزل آشنا کنیم. با ما همرا باشید

استفاده از وسایل دور ریختنی در منزل و تبدیل آن ها به یک وسیله ی کاربردی بسیار لذت بخش و جالب می باشد. یکی از این وسایل دور ریختنی سبد های پلاستیکی میوه هستند. با کمی خلاقیت می توان این سبدها را به وسایل کاربردی خانه تبدیل کرد. د راین مطلب ما به شما ایده هایی برای استفاده مجدد از این سبدها را می دهیم. شما با توجه به نیاز خود و دکوراسیون منزل خود می توانید از این ایده ها الهام گرفته و در خانه به آسانی سبدهای دور ریختنی را مورد استفاده قرار دهید.

 

درست کردن قفسه با سبد میوه پلاستیکی

شما می توانید با روی هم قرار دادن سبدها آن ها را به قفسه چیدن وسایل تبدیل کنید. استفاده از سبدهای رنگارنگ برای اتاق فرزند شما بسیار مناسب می باشد. با کاور کردن کاخل سبد می توانید از این قفسه ها برای اتاق بزرگسالان و یا حتی فضای نشیمن نیز استفاده کنید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به میز

سبدهای پلاستیکی را روی هم بچینید و آن ها را در کنار هم چفت کنید و روی آن ها یک تخته قرار دهید. بدین ترتیب شما میزی دارید که پایه های آن به وسیله سبدهای پلاستیکی درست شده است. از سبدهایی که در پایه میز قرار گرفته اند میتوانید به عنوان قفسه استفاده کنید. میز قفسه دار را می توانید در بالکن و یا حیاط خود قرار دهید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به قفس پرنده

همانند تصویری که مشاهده می کنید با چیدن سبدهای پلاستیکی در کنار هم و قرار دادن دوتخته چوب روی آن ها برای شیروانی، می توانید قفس نگهداری پرندگان درست کنید. با این قفسه های تودر تو و کم هزینه می توانید تعداد زیادی پرنده را نگهداری کنید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به باغچه های کوچک

داخل سبدهای پلاستیکی، خاک مخصوص گل و گیاهان بریزید و درون این باغچه های کوچک و کم هزینه گل کاری و سبزی کاری کنید.

 تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به صندلی

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید با پیچیدن طناب های کنفی دور سبد پلاستیکی و اضافه کردن درب به آن می توانید سبد دور ریختنی را تبدیل به یک صندلی کاربردی برای منزل کنید. از داخل صندلی هم می توانید به عنوان فضای مخفی برای قرار دادن وسایل استفاده نمایید.

 تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به قفسه کتاب

با چیدمان سبدها در کنار هم به همراه تخته های چوبی میتوانید قفسه های متنوعی برای وسایل خود درست کنید و درون آن وسایلی همچون کتاب، کفش و … را قرار دهید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به کابینت مواد بهداشتی

سبدهای پلاستیکی را روی دیوار نصب کنید و از آن ها به عنوان قفسه ایی برای نگهداری مواد شوینده در حمام استفاده نمایید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به باکس نگهداری وسایل

با کاور کردن سبد پلاستیکی به وسیله ی پارچه همانند تصویر می توانید یک باکس برای نگهداری وسایل خود درست کنید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به میز عسلی کنار تخت

اگر شما نیاز به میز کوچک برای کنار تخت خود دارید که چراغ خواب خود را روی آن قرار دهید به وسیله دو عدد سبد پلاستیکی و اضافه کردن پایه به آن می توانید میز خود را به آسانی درست کنید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به چهارپایه

با اضافه کردن پایه به سبد و قرار دادن سطح نشیمن برای آن می توانید به آسانی یک چهارپایه کوچک درست کنید.

 

 تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به نیمکت

چند عدد سبد پلاستیکی را کنار هم قرار دهید و روی آن ها سطحی به عنوان نشیمن در نظر بگیرید. می توانید هر سبد را جداگانه تبدیل به نیمکت کنید و یا با قرار دادن چند سبد در کنار هم نیمکت بزرگ تری درست کنید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به تاب بازی

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید تبدیل یک سبد پلاستیکی به تاب مخصوص بازی کودکان بسیار آسان و کم هزینه است. فقط کافیست چند متر طناب داشته باشید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به قفسه اسباب بازی

با اتصال سبدهای پلاستیکی به دیوار می توانید قفسه هایی برای اتاق کودک خود در شکل های متنوع درست کنید.

 

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به میز فضای باز

دور سبد پلاستیکی را به وسیله های چمن های مصنوعی موجود در بازار بپوشاید و آن را به یک میز کوچک مخصوص فضای باز تبدیل کنید. پوشاندن سطح روی سبد نیز فراموش نشود.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به قفسه لباس

با کنار هم قرار دادن سبدهای پلاستیکی روی زمین و یا اتصال آن ها به دیوار اتاق می توانید از آن ها به عنوان قفسه لباس و یا دیگر وسایل خود استفاده کنید.

4/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط